Burçlara göre totem hayvanınızı nasıl tanıyın:

Koç (21 Mart – 20 Nisan)
Ateş elementindeki herhangi bir burç gibi Koç da inanılmaz derecede dürtüsel ve enerjiktir. Bir şeyi isterlerse hiçbir engeli fark etmeyeceklerdir. Bu yüzden totem hayvanları güçlü ve çok inatçıdır: Boğa . Bu işaretin temsilcilerinin muazzam yaratıcı enerjisini ve iddialılığını aynı anda destekleyebiliyor, ancak aynı zamanda doğru anda öfkelerini yatıştırıyor .

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa en “dünyevi” insanlardır. Maddi zenginlik onlar için çok önemlidir. Aynı zamanda bu işaretin temsilcileri çok sade ve bilgedir. Ayı, Boğa burcunun totem hayvanıdır; birçok kültürde ocağın ve ebeveyn bakımının sembolüdür. Ancak avlanırken bu hayvan rasyoneldir ve gerçekten ihtiyatlıdır. Totemli bir tılsım bu olumlu nitelikleri güçlendirecek ve iş hayatında iyi şanslar çekecektir.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)
İkizler burcunda doğan insanlar genellikle inanılmaz derecede meraklıdır. Bütün haber ve olaylardan haberdardırlar. Bu burcun sembolü gibi bunlar da ikili tabiatlardır. Totem hayvanları tilkidir . İkizler burcuna benziyor, aynı zamanda kurnaz ve meraklı. Totem onların olumlu niteliklerini güçlendirmelerine yardımcı olabilir, daha akıllı ve daha anlayışlı hale geleceklerdir.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)
Kanserler, işaretlerinin sembolüne çok benzer. Mümkün olduğu kadar kabuklarında kalmaya hazırlar. Üstelik çok çalışkanlar. Ancak tüm olumlu niteliklere rağmen, bu Zodyak’ın temsilcileri kapalı ve ilişkisiz olabilir Tavşanlar da tıpkı Yengeç burcu gibi işkoliktir ve aynı zamanda sevimli ve dost canlısı hayvanlardır. Böyle bir tılsımla arkadaşlığa girmeniz daha kolay olacak ve insanlar arasında kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Bu burcun totem hayvanıyla her şey çok öngörülebilir. Aslan , hayvanlar dünyasındaki hayvanların kralıdır ve bu Zodyak’ın temsilcileri birbirine çok benzer: eşit derecede kendine güvenen, güçlü ve görkemli. Ancak bir tılsım olarak aslan heykelciği, kişiyi daha akıllı hale getirecek ve onun başkalarına karşı daha nazik olmasına yardımcı olacaktır.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)
Kurtlar Başakların patronları olarak kabul edilir . Bu burç aileye çok değer verir ama aynı zamanda bağımsızdır. Tıpkı ormanın en büyük yırtıcı hayvanı gibi, ailelerine ve arkadaşlarına bağlı ve sadıktırlar. Bir tılsım olarak kurt, Başaklar için çok değerli olan iyi şansları ve aile mutluluğunu çekebilir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)
Bu işaretin temsilcilerinden daha fazla diplomatik insan bulmak zor. Herkesle iyi ilişkiler kurabilirler ve bir takımda çok iyi çalışabilirler. Arı kolektif bir hayvandır; Terazi’nin cesaretini kaybetmemesine ve her zaman iyimser kalmasına yardımcı olacaktır .

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)
Gizli ve intikamcı Akrepler insanları kendilerinden uzaklaştırabilir. Çoğu zaman davranışları yanlış anlaşılabilir, kendilerine aşırı güvenir ve hatta öfkeli görünürler. Ama içlerinde bilge, derin ve ilginç insanlar var. Yılan

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)
Yorulmak bilmeyen Yay her zaman yeni deneyimler arayışındadır. Yeni, iddialı ve girişimci olan her şeye açıktırlar. Bazen istediklerini elde etmek için gereken bilgelik ve disiplinden yoksundurlar. Görkemli ve sakin bir hayvan olan baykuş bu konuda onlara yardımcı olabilir . Yay burcunu daha makul ve dikkatli hale getirebilecektir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
Bu burç için hiçbir şeyin imkansız olmadığı görülüyor. Oğlaklar, durmadan, kamuoyunu dikkate almadan inatla hedeflerinin peşinden giderler. Bağımsız doğaları nedeniyle çoğu zaman yalnızdırlar. Totem hayvanları , kendi yolunu cesurca açabilen ama aynı zamanda her zaman bir takımda olabilen kazdır . Totem, bu işaretin temsilcilerinin başkalarıyla ortak bir dil bulmasına yardımcı olacak ve onları bağımsızlık arayışlarında destekleyecektir .

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)
Bağımsız ve kararsız Kovalar genellikle kendi başlarınadırlar. Yeni olan her şeyi severler ve sürekli değişim için çabalarlar. Yunuslar entelektüel açıdan en gelişmiş hayvanlardan biridir. Üstelik inanılmaz derecede güzeller. Bir ruh hayvanı olarak Kova burcuna rehberlik edecek ve onlara benzersiz yeteneklerini nasıl doğru şekilde kullanacaklarını gösterecekler.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)
En hassas ve anlayışlı Balıklar genellikle yalnızca sezgilerine dayanarak tahmin edilemez şekilde hareket ederler. Çevreleyen gerçekliğe uyum sağlarlar ve gerçek duygularını ustaca gizlerler. Müşterileri gibi – asıl yetenekleri duruma hızlı bir şekilde uyum sağlamak olan bukalemunlar . Bu totem iç görüyü artıracak ve kullanıcıyı karar vermede daha rasyonel hale getirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x