Sözde medyumlar bunu da yaptı: Eski sevgilini yalvart ritüeli… ‘Kapında köpek olsun’


İnternette kendisini medyum olarak tanıtan bir kadın, eski sevgilileri geri döndürmek için paralı “ritüel” seansları yaptığını duyurarak görenleri şoke etti.

Prof. Dr Ayşim Altın isimli kadın, ‘eski sevgilini yalvart’ ritüeli başlıkları ile reklam tanıtımları yapan kadın, “Kapında köpek olsun, sana yaşattıklarını yaşasın, sana olan ilgi alakası artsın, seni düşünmeden duramasın” ifadelerini kullandı.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre internette bir medyum eski sevgilileri 10 bin TL karşılığında geri döndürme seansları düzenliyor.

Yüzde 90 ile 92 arasında başarı oranı veren kadının, 48 saat içerisinde geri dönme garantisi sunması ve paylaşımına “Büyü değildir” notunu düşmesi dikkat çekti.

“Eski sevgili yalvart, ritüele başla” şeklinde çağrı yapan kadının, “Duyacaklarınıza şok olacaksınız, eşinizle aranızdaki sorunları ortadan kaldırma, kapınızda köpek olsun, 48 saatte kesin sonuç” notuyla birçok kişiyi kandırdığı düşünülüyor.

Köpekli figürlerin yer aldığı tanıtımlı reklamlar merak uyandırırken, tanıtım reklamlarını gören bir çok kişi “Sevgiliyi geri döndürmek bile çok pahalı” yorumları yaptı.

Bu ritüele 10 bin TL istendiği ifade edilirken, sosyal medyada rahatlıkla bu tarz kandırmaca ve aldatma kurgularla para kazanılabilmesi eleştiri konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x